İade Koşulları

❗ Sitemizde yer alan ürünler yazılım ürünleri olduğundan karşılaşılabilecek durumlar bilgisayardan bilgisayara farklılık gösterebilir.

❗ Her müşterinin bilgisayarında farklı programlar/yazılımlar bulunduğundan, bilgisayarınızdaki herhangi bir programın sitemizden satın aldığınız yazılımları etkilemesi bilgisayara özel bir durumdur.

❗ Sitemizde yer alan ürünler, temiz Windows kurulumu yapılmış ve hiçbir ekstra yazılım/program yüklü olmayan bilgisayarlarda test edilmiştir.Satın aldığınız ürün bilgisayarınıza özel hatalar veriyorsa/çalışmıyorsa ürünün çalışması için bilgisayarınıza temiz Windows kurulumu (formatı) yapmanız gerekmektedir.

❗ Sitemizde yer alan ürünün ayıplı mal kapsamına girebilmesi için tüm kullanıcıların aynı hatayı vermesi gerekmektedir, kişisel hatalar o kişinin bilgisayarından kaynaklanan hatalardır.

❗ Satın aldığınız ürün sadece bilgisayarınıza özel hatalar veriyorsa ürün ayıplı/ayıplı mal kapsamına girmez.

❗ Ayıplı Malın Kapsamı Satın aldığınız üründen kaynaklanan ve tüm müşterilerde aynı soruna neden olan durumlarda ürün ayıplı mal kapsamına girer.

❗ Ürünün süresi içinde kısmen veya tamamen hizmet veremeyecek olması ve kalan sürelerin telafisi mümkün olmaması halinde, ürün bedelinin veya kalan sürenin iadesi için ürün tedarikçisine başvuruda bulunuruz.

❗ Tedarikçinin iadenizi onaylaması halinde iadeniz tarafınıza yapılacaktır.

❗ Firmamız ürünün ana tedarikçisi olmadığı için tek başına iade başvurularına olumlu cevap verme hakkı bulunmamaktadır.

hakkimizda-r-bg